فرم ارزیابی برای مهاجرت 

مهاجرت همیشه یکی از پر ریسک‌ترین کارهایی است که یک فرد برای بهبود وضعیت اقتصادی، کاری، اجتماعی و یا رفاه بیشتر به آن تن می‌دهد، اما در این راه اگر با چشمانی بسته و یا با مشاوره غلط پا بگذارید ممکن است عواقب آن بسیار خطرناک باشد و در کشوری با زبانی غریبه و بدون سر پناه سردرگم بمانید.

شرکت مهاجرتی پارمیس مهاجر با داشتن وکلای مهاجرتی در کشورهای آلمان، فرانسه، مجارستان، کانادا و آمریکا می‌تواند قبل از هر اقدامی برای انتخاب نحوه و نوع ویزای مهاجرتی شما را با آینده و عواقب آن بیشتر آشنا سازد، شمام اگر به دنبال مهاجرتی آسان و به صورت 100% تضمینی هستید و می‌خواهید آینده‌ای بهتر را برای خود و خانواده خود رقم بزنید ما در این راه از ابتدا تا انتها همراه شما هستیم.

تیم مهاجرتی پارمیس مهاجر با داشتن کارشناسان خبره در زمینه اخذ انواع ویزای توریستی، تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و خرید ملک در کشورهای اروپایی و کانادا و آمریکا شما را با بهترین نوع و راه‌های مهاجرتی آشنا می‌سازند و جدید ترین قوانین مهاجرتی مربوط به سال 2023 و سال آینده 2024 را در اختیارتان می‌گذارند.

شما می‌توانید تنها با صرف 3 دقیقه برای پرکردن فرم زیر آینده زندگی خود را تغییر دهید و به رویای مهاجرت به کشورهای دیگر و دریافت اقامت دائم اروپا، آمریکا و یا کانادا تحقق ببخشید.

لطفاً قبل از پرکردن فرم ارزیابی مهاجرت به دو نکته زیر وجه فرمایید:
  1. میزاین دارایی شما که در این فرم ذخیره می‌شود هیچ اثری بر دریافت حق مشاوره و یا دریافت کمسیون اخذ ویزا برای شما در برنخواهد داشت پس با خیالی راحت آن را پر نمایید.
  2. از بزرگنمایی و اغراق بپرهیزید و با صداقت کامل فرم را پر نمایید تا کارشناسان ما بتوانند بهترین را برای شما به ارمغان بیاورند.

فرم ارزیابی مهاجرت