مشاوره جهت مهاجرت به کانادا ، اروپا و آمریکا | شرایط دریافت اقامت دائم | انواع مشاوره مهاجرتی

مهاجرت همیشه یکی از پر ریسک‌ترین کارهایی است که یک فرد برای بهبود وضعیت اقتصادی، کاری، اجتماعی و یا رفاه بیشتر به آن تن می‌دهد، اما در این راه اگر با چشمانی بسته و یا با مشاوره غلط پا بگذارید ممکن است عواقب آن بسیار خطرناک باشد و در کشوری با زبانی غریبه و بدون سر پناه سردرگم بمانید.

شرکت مهاجرتی پارمیس مهاجر با داشتن وکلای مهاجرتی در کشورهای آلمان، فرانسه، مجارستان، کانادا و آمریکا می‌تواند قبل از هر اقدامی برای انتخاب نحوه و نوع ویزای مهاجرتی شما را با آینده و عواقب آن بیشتر آشنا سازد، شمام اگر به دنبال مهاجرتی آسان و به صورت 100% تضمینی هستید و می‌خواهید آینده‌ای بهتر را برای خود و خانواده خود رقم بزنید ما در این راه از ابتدا تا انتها همراه شما هستیم.

تیم مهاجرتی پارمیس مهاجر با داشتن کارشناسان خبره در زمینه اخذ انواع ویزای توریستی، تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و خرید ملک در کشورهای اروپایی و کانادا و آمریکا شما را با بهترین نوع و راه‌های مهاجرتی آشنا می‌سازند و جدید ترین قوانین مهاجرتی مربوط به سال 2023 و سال آینده 2024 را در اختیارتان می‌گذارند.

رزرو وقت مشاوره

برای رزرو وقت مشاوره می‌توانید همه روزه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 18 و روزهای پنج شنبه از ساعت 10 الی 14 اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید. برای اینکار کافیست فرم اطلاعت زیر را پر نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان کارشناسان ما برای شما و وقت مشاوره حضوری و یا آنلاین را تنظیم نمایند.

هزینه وقت مشاوره حضوری مبلغ 300.000 تومان و برای مشاوره آنلاین و تلفنی مبلغ 200.000 تومان می باشد.

فرم درخواست مشاوره حضوری / آنلاین

در حال بارگذاری ...