درباره ما

هلدینگ بین المللی پارمیس مهاجر شرکت برتر در زمینه انجام کلیه امور مهاجرتی و بین المللی با مدیریت دکتر محمد فرجی کارافرین برتر و دارای دکتری تجارت بین الملل از دانشگاه اقتصاد و تجارت مونیخ المان دارای شعب فعال در کشورهای آلمان، انگلستان، کانادا، فرانسه و مجارستان.

ما افتخار داریم که کلیه امور تجارت بین المللی اعم از ثبت شرکت و خرید ملک در اروپا انگلستان و کانادا ، افتتاح حساب بانکی شرکتی و شخصی اعم از مسترکارت و ویزا کارت، اخذ اقامت اروپا انگلستان و‌کانادا، اخذ ویزای دانشجویی و ثبت نام در دانشگاه‌های اروپایی، انگلیسی و کانادایی، اخذ ویزاهای کوتاه مدت و بلند مدت شنگن و سایر کشورها را  در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت مشاوره به دفتر مرکزی هلدینگ پارمیس مهاجر واقع در نیاوران برج اطلس مال مراجعه نمایید.

اگر به دنبال دریافت ویزای توریستی شینگن را دارید و یا می‌خواهید ویزای 5 ساله مولتی کانادا را با کمترین هزینه دریافت نمایید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بیشترین سوالاتی که مسافرین در دهنشان دارند....

تمکن مالی برای دریافت ویزای چند ماهه باید گرفت؟

مسافرینی که می‌خواید برای اخذ ویزای حوزه شینگن اقدام نمایید باید تمکن مالی خود را بین 4 تا 6 ماه دریافت نمایید به زبان انگلیسی برای کشورهای حوزه شینگن که زبان رسمی آنها انگلیسی می‌باشد باید دریافت شود.

میزان پول موجود در حساب بانکی حداقل چقدر باید باشد؟

این سوال کمی دشوار است، ولی طبق تجربه ای که در این سال‌ها کسب نموده‌ایم برای هر نفر باید حداقل مبلغ 400 تا 600 میلیون تومان باقی‌مانده در تمکن مالی وجود داشته باشد 

مهمترین دلیل ریجکت شدن ویزای شینگن چه چیزی است؟

عمده دلیل ریجکت شدن درخواست ویزای شینگن مسافرین نداشتن تمکن مالی مورد نظر و یا داشتن مدارک فیک و تقلبی است، بهتر است برای دریافت ویزای شیگن و کانادا از دفاتر معتبر و متخصص مانند پارمیس مهاجر این اقدام را انجام دهید که به صورت تضمینی بدون هیچ کسری مبلغ ویزای شما را دریافت می‌نمایند.

برای درخواست ویزای شینگن چه مدارکی باید در هنگام مصاحبه باید در سفارت همراه داشته باشیم؟

برای اینکه به این سوال به درستی پاسخ دهیم بهتر است بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا مدارک مورد نیاز برای زمان مصاحبه را به درستی مطالعه نمایید.

فیس بوک تویتر ایمیل پینترست linkedin واتس آپ واتس آپ تلگرام
enemad-logo